Gyvenimas nurodo kryptį…

Gyvenimas nurodo kryptį…

Ar yra tekę girdėti posakį – „tu planuoji, o gyvenimo autorius pakoreguoja“? „The Hero Inside“ komanda dabar jau gali drąsiai tvirtinti, kad ne tik girdėjo šią patarlę, bet ir savo kailiu išbandė, kaip ji veikia praktikoje…

Andrius su tėčiu, kaip ir buvo planuota, birželio 1-ąją sėdo į baidarę Nyderlanduose ir pradėjo 3 500 km odisėją per 10 Europos valstybių. Deja, tačiau trečią kelionės dieną viskas pakrypo itin netikėta linkme. Galima sakyti, jog nesuvaldomos upių srovės ir nepažabojami vėjai pakišo koją – baidarė, su kuria plaukė Andrius, jo tėtis ir ištikimoji keturkojė Dori, apsivertė. Po gero pusvalandžio, kuris mūsų herojams pasirodė kaip geras pusdienis, praleisto šaltame vandenyje, visiems trims pavyko pasiekti krantą, atsipirkus keliomis mėlynėmis, pora prarastų daiktų ir milžinišku išgąsčiu. Įvertinusi susidariusią situaciją ir itin svarbų faktą, jog didieji laivai Europos upėse baidarės bei jos keliauninkų nemato, „The Hero Inside“ komanda nusprendė, kad saugumas yra svarbiausia!

Juk norint tęsti tai, kas pradėta, reikia turėti ne tik motyvacijos, tačiau ir liepsnojančio gyvybingumo. Tad sulaukusi sveikų gyvų ekspedicijos dalyvių, grįžusių į Lietuvą, „The Hero Inside“ organizacinė komanda, nieko nelaukdama, ėmė kurti planą B. Viena tikrai buvo aišku – pagrindinis projekto tikslas nesikeičia: tiek Andrius, tiek kiti komandos nariai siekia įkvėpti jaunimą, parodyti, kad neužtenka vien svajoti, dėl svajonių reikia labai daug dirbti ir įnirtingai stengtis jas įgyvendinti, o dar svarbiau – niekada nenuleisti rankų, kad ir kiek kartų kluptum. Tad visos iš rėmėjų į fondą surinktos lėšos, kaip ir buvo planuota nuo pat pradžių, bus skirtos „Magiškajam Trejetui“. Siekis palaikyti šių jaunų žmonių idėjas ir paskatinti jų iniciatyvų tapimą realybe nesikeičia! Kas tuomet keičiasi? Viso labo tik pats kelionės maršrutas.

Komanda savo stiprybę rodo ne tuomet, kai viskas klojasi lyg sviestu patepta, o būtent tuomet, kai viskas slysta iš rankų. Mes, „The Hero Inside“ komanda, gavom unikalią progą išbandyti savo tvirtumą ir užsispyrimą, tad, susidūrę su kliūtimis, nenutraukėme projekto, nes nenorėjome nuvilti, pirmiausia, patys savęs, o taip pat ir tų žmogučių, kurie mumis tiki ir siunčia šilčiausius palaikymo žodžius, – nusprendėme Andriaus kelionę baidare perkelti į Lietuvos vandenis. Smalsu, kaip atrodys maršrutas? Žygis prasidės Aimajos ežere, šalia Ginučių kaimo. Šį ežerą dar keli upeliukai (Aijmajas, Asekas, Linkmenas, Asalnai, Lusiai, Šakarvai) jungia su Žeimenio ežeru, iš kurio išteka Žeimenos upė. Įveikęs pastarąją upę, dar prieš pasiekdamas Vilnių, Andrius įplauks į Nerį ir žemyn Nerimi tęs kelionę iki pat Kauno. Kauno santakoje įplauks į Nemuną, tačiau juo ilgai irkluoti neteks, nes maždaug už 50 km laukia posūkis į Dubysą, kur maršrutas ves aukštyn upe iki pat ištakų.

Naujas netikėtas atradimas yra vienas iš keturių kastinių kanalų Lietuvoje, esantis netoli Šiaulių, kur sujungtos Ventos ir Dubysos upės. Kanalas apie 15 km ilgio, tačiau jis neprižiūrimas, todėl vietomis apaugęs ir nepraplaukiamas, tad šioje maršruto atkarpoje nusimato nemažai įdomių iššūkių. Na, o pasiekus Ventos upę, Andriui teks sausuma pasiekti Minijos ištakas – reikės įveikti apie 30 km atstumą. Pasiekus Miniją, tolimesnis kelias leisis žemyn upe iki Kuršių marių, o tuomet jau lieka vietos improvizacijai – arba Vilhelmo kanalu, arba Kuršių mariomis Andrius pasieks Klaipėdą. Visus planuojamus 800 km Andrių lydės nepamainomoji ir ištikimoji draugė Dori.

Pažinodami Andrių, „The Hero Inside“ organizacinės komandos nariai žino, koks šis maršrutas jam savas ir mielas, nes visos kelionės metu sups daug gamtos ir neatrastų jos klodų. Jei tokie iššūkiai nesvetimi ir Tau, drąsiai kviečiame prisijungti – antra vieta baidarėje vis dar laisva. Žinoma, be galo skatiname palaikyti „Magiškąjį Trejetą“, perkant elektroninius kilometrus, na, o, jei norite su Andriumi susimojuoti gyvai – „The Hero Inside“ tinklalapyje visuomet galima pasitikrinti jo buvimo vietą!

„Jei nesieksi to, ko nori, niekada ir neturėsi. Jei neklausi, visada sulauksi atsakymo „ne“. Jei nežengsi pirmyn, visada liksi toje pačioje vietoje.“[1] – tad mes startuojame su dviguba jėga! Gražios visiems vasaros ir susimatom prie irklų!

[1] Romantinių detektyvų rašytojos Noros Roberts mintis.